O mně

Vítejte na stránce Redukuju, e-shopu s ekologickými vychytávkami do domácnosti.

Jsem Anna Roxer a jsem hrdou mámou dvou nádherných dětí a vášnivou zerowasterkou.

Vždycky jsem podnikala, byť ve zcela jiném oboru. Pak ale přišel covid a mateřství a já jsem podnik dobrovolně zavřela. Během covidu jsem měla potřebu začít šetřit na věcech,  které jsem považovala za zbytečně výdaje. Nemálo přispělo i mateřství, kdy kolem mě bylo spoustu plýtvání, jednorázového odpadu a nešetrné drogerie. Začala jsem si tedy vyrábět tu domácí a hle ona byla levnější, šetrnější a hlavně produkovala skoro nulový odpad.

Tak jsem vytáhla a oprášila i šicí stroj a nadšeně začala šít i jiné ekologické vychytávky. Patřily mezi ně například pratelné houbičky, hadříky, odličovací tampónky, pytlíky na ovoce, nákupní tašky, přebalovací podložky i látkové kapesníky. Líbilo se mi, že nemám obyčejné-běžně dostupné varianty, ale různě barevné a že mám krásné sety, které mi zdobí domácnost. Nejdřív o tyto výrobky mělo zájem nejbližší okolí, pak i širší veřejnost. Došlo mi, že je na čase založit nové podnikání.

Od covidu se toho změnilo hodně, hlavně už bylo nutné si pořídit dílnu a sehnat šikovné švadlenky, abych se mohla věnovat i jiným odvětvím podnikání. V dnešní době hlavně  byrokracii a propagaci na sociálních sítích. Takže teď mě najdete sedět hlavně u počítače, psát příspěvky, sledovat  trendy a vymýšlet nové prototypy.

Jsem 100% přesvědčená, že díky ekologickým a chytře vybraných produktům,  ušetříte spoustu odpadu i spoustu peněz a nejlepší výběr z nich, seženete právě na tomto e-shopu. K tomu všemu připočtěte ruční výrobu a výrobu v České republice a uvidíte, že to stojí za to! Výrobky totiž nejen, že jsou praktické, ale i krásné a kdo by nechtěl takové designové doplňky do domácnosti, které ušetří odpad i peníze?

Výběr momentálně nejprodávanějších edic, najdete v záložce sortiment.

Tak vzhůru na výběr toho vašeho designu a užijte si zerowaste v domácnosti. 

 

Zpět do obchodu